FREE RIDERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FREE RIDERS

Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Естествено VFR 750

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Urban
Нов участник
Нов участник



Male Брой мнения : 2
Местожителство : София
Registration date : 04.03.2009

Естествено VFR 750 Empty
ПисанеЗаглавие: Естествено VFR 750   Естествено VFR 750 EmptyСря 04 Мар 2009, 16:19

Гледам, че форума за 'Турист-Спорт' стои празничко и реших да направя прощапулника му!
Нека и тук да има отделна тема за прекрасното нещо Hoda VFR 750...
Върнете се в началото Go down
http://d256h.com/forum
lost_boy
Admin
Admin
lost_boy


Брой мнения : 135
Registration date : 01.03.2009

Естествено VFR 750 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Естествено VFR 750   Естествено VFR 750 EmptyСря 04 Мар 2009, 16:31

Mного сполучлива серия са .
Мой познат има VFR 800 , и този мотор не е мръднал , а се кара постоянно .
Аз на скоро взех VF 750 f , стар но здрав мотор , все пак е 83 година .
Единствения проблем е ,че имат заводски дефект , нямат хубаво мазане на разпределителния вал .

Но общо взето цялата серия на Хонда : VF , VFR . ми харесват .
Върнете се в началото Go down
https://free-riders.bulgarianforum.net
shrota
Младши участник
Младши участник
shrota


Male Брой мнения : 40
Age : 48
Мотор: : DL1000
Registration date : 04.03.2009

Естествено VFR 750 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Естествено VFR 750   Естествено VFR 750 EmptyСря 04 Мар 2009, 17:40

При VFR проблема с мазането на задния разпределителен вал е отстранен. Проблема се явява в моделите до 87 година, като и това се оправя с поставянето на допълнителни маркучи за омасляване. Като цяло са мноооого добри мотори.
Върнете се в началото Go down
lost_boy
Admin
Admin
lost_boy


Брой мнения : 135
Registration date : 01.03.2009

Естествено VFR 750 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Естествено VFR 750   Естествено VFR 750 EmptyСря 04 Мар 2009, 18:02

shrota написа:
При VFR проблема с мазането на задния разпределителен вал е отстранен. Проблема се явява в моделите до 87 година, като и това се оправя с поставянето на допълнителни маркучи за омасляване. Като цяло са мноооого добри мотори.

Това за маркучите не го знаех , като се видиме ще ми обясниш как става . beer
Върнете се в началото Go down
https://free-riders.bulgarianforum.net
Sergo
Младши участник
Младши участник
Sergo


Male Брой мнения : 36
Age : 51
Местожителство : Пирдоп-Златица
Мотор: : Suzuki;Honda
Registration date : 04.03.2009

Естествено VFR 750 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Естествено VFR 750   Естествено VFR 750 EmptyЧет 05 Мар 2009, 09:52

Това VFR-750,па как му се свалят свещите особено предните две,малиииииииииии доволен съм хаххахха Embarassed Very Happy
Върнете се в началото Go down
Urban
Нов участник
Нов участник



Male Брой мнения : 2
Местожителство : София
Registration date : 04.03.2009

Естествено VFR 750 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Естествено VFR 750   Естествено VFR 750 EmptyЧет 05 Мар 2009, 15:23

Ми как как..
Сваляш ВСИЧКО и сменяш свещите!
Това си има и лоша и добра страна. Лошата е, че трябва да разглобиш половината мотор. Добрата е, че тази операция принуждава, дори мързеливия, да прави пълно годишно обслужване на машината, като си сменя и свещите. Така искаш не искаш си поддържаш изправна машината и нямаш проблеми. Иначе някой като го домързи ще си каже, 'то моторчето сега си върви добре, после ще го обслужвам' и така кара две години, после се чуди защо остава на пътя.

Иначе VFR-а ми напомня много на автомобил. Мотора работи без вибрации, пали си на студено без проблеми, ако ръчнеш здраво поема добре, ако минеш през дупка меката предница поема удара и пак излизаш от положението, като че си в кола, а не с мотор...

Ако имаше и задна скорост..
Върнете се в началото Go down
http://d256h.com/forum
Sponsored content





Естествено VFR 750 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Естествено VFR 750   Естествено VFR 750 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Естествено VFR 750
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
FREE RIDERS :: Форум :: Говорилня :: Gran Turismo-
Идете на: